Мережа груп

В дитячому закладі працює 6 груп: 2 ясельного віку і 4 дошкільного віку.

1.  "Казочка" - ясла - чергова група, працює з 06.30-18.30

Наш девіз:  Ми маленькі малюки,всі зростаєм залюбки,пальчиком малюємо і танок танцюємо.

На групі  працюють: Силич М.В.

Бібик А. М.

Михайлюк М.М.

Група працює над такою темою:  "Вплив сенсорного виховання на розумовий розвиток дитини"

2.  " Сонечко" - ясла - працює з 07.00 - 17.30

Наш девіз:  Гарні дітки є у мене - промінці яскраві, всім вони     допомагають у хорошій справі.

На групі працюють :  Кирилова Ю.М.

Кам'яниченко Ю. І.

Група працює над такою темою:  "Використання технології ТРВЗ в інтелектуальному розвитку дітей дошкільного віку"

3.  "Дзвіночок" - різновікова група - працює з 07.00 - 17.30

Наш девіз:  В грі діти зростають - зростаючи ростуть

На групі працюють:  Благушина І. М.

Бондаренко Р.О.

Група працює над такою темою:  "Розвиток творчих здібностей через нетрадиційні засоби - орігамі,

квілінг, солоне тісто"

4.  " Бджілка" - старша група група - чергова - працює з 06.30 - 18.30

Наш девіз:  Дитячий садок- будинок радості"Навколишній світ різноманітний та цікавий, його дослідження сприяє розвитку інтересу дітей.

На групі працюють:   Ексарова М.В.

Сисоєва Ю. О.

Група працює над такою темою: "Розвиток пізнавальних процесів дітей в повсякденному житті та на заняттях з математики"

5.  " Калинка" - молодша група (інклюзивна) - працює з 07.00 - 17.30

Наш девіз: Ростемо здоровими, розумними та допитливими.

На групі працюють:     Павленко Л. П.

Ганич І. М

Сємгайкина І. В. (асистент вихователя)

Група працює над такою темою:  « Екологічне виховання дітей через призму використання сучасних інноваційних технологій»

6.  " Капітошка" - різновікова група, працює з 07.00 - 17.30

Наш  девіз: Сприяти встановленню дружніх взаємин з    однолітками,  виявленню чуйності, доброзичливості та взаємодопомоги позитивнеставлення до одноліток.

На групі працюють:  Скачкова О.О.

Киргиз Т. М.

Група працює над такою темою: "Вплив валеологічного виховання на цілісний розвиток дитини,як особистість"