Історія освітнього закладу

Дошкільний навчальний заклад №29 «Райдуга» збудований у 1965 році на базі Нікопольського кранобудівного заводу.

Функціонувало 6 вікових груп: 2 ясельні, 3 садові та 1 садово-інклюзивна, кількість дітей складала 116 вихованців. Дитячий садок був збудований без спальних кімнат, діти спали на розкладушках.

В 90-х роках заклад реконструювали, осучаснили інтер’єр та добудували спальні кімнати.

В 1994-х роках в ході реструктуризації Кранобудівного  заводу дошкільний заклад увійшов до складу мережі дошкільних закладів, підпорядкованих відділу освіти і науки Нікопольської міської ради.

В 1998 році заклад одержав статус « Комунальний дошкільний навчальний заклад ( ясла – садок) №29 « Райдуга».

На початку діяльності у 70 – 80 роках педагогічний колектив складався із спеціалістів із середньою спеціальною освітою та педкласом, а вища освіта була тільки у завідувача, то з 2000року рівень освіти підвищився і складає майже 75% педагогів з вищою освітою.

В 2013 році дитячий заклад пройшов державну атестаційну експертизу, за результатами якої заклад відповідає достатньому рівню.

З 27.08.2014 року закладом керує завідувач Михайлюк Маргарита Миколаївна.

На сьогоднішній день в закладі функціонують 6 вікових груп: 2 – раннього віку, 4 – садових; відвідують заклад 124 дитини. Колектив закладу складається з 32 осіб – це творчі, відповідальні, віддані своєї професії працівники.

Маргарита Миколаївна забезпечує дошкільний заклад кваліфікаційними працівниками, безпечними умовами для навчально – виховного процесу, працює над створенням у колективі здорового морально – психологічного клімату.

Діти із задоволенням відвідують дитячий заклад, де їх завжди з усмішкою зустрічають ввічливі вихователі. Діти почувають себе щасливими. В садочку панує гармонія, щирість і любов до дітей.